REKLAMA

Developres szybko rozprawił się z ekipą #VolleyWrocław. “Rysice” nadal bez porażki!

Podopieczne Stephane’a Antigi bez najmniejszych problemów sięgnęły po wygraną w swoim siódmym meczu tegorocznej Ligi Siatkówki Kobiet. Rzeszowskie siatkarki podejmowały na Podpromiu #VolleyWrocław.

20191112FNMG086

Foto: Maciej Goclon / lsk.pls.pl

Początek spotkania był prawdziwym popisem rzeszowianek. Mocne ataki i świetna zagrywka dały “Rysicom” wyjście na 8:1. Czas, który wziął trener przyjezdych, nie wpłynął na Developres negatywnie. Rzeszowianki do siły w ataku dodały jeszcze skuteczność na bloku. Pod koniec partii trener Antiga dał pograć rezerwowym zawodniczkom, które bez problemów utrzymały przewagę i skończyły seta do 14.

Druga odsłona przyniosła z początku lepszą grę wrocławianek. Dobre przyjęcie i poprawiona gra w ataku pozwoliły siatkarkom ze stolicy Dolnego Śląska utrzymywać kontakt z gospodyniami. Jednak nie trwało to długo. Gdy na zagrywce stanęła Natalia Valentina, wrocławianki miały problemy z rozegraniem akcji. Developres uciekł na cztery punkty i stopniowo powiększał przewagę. Uderzenia nie wytrzymały przyjezdne, które znów zaczęły się gubić w przyjęciu. “Rysice” wykorzystały to bez skrupułów i zakończyły drugiego seta z sześciopunktową przewagą.

W trzeciej partii Developres od początku narzucił swoją grę za sprawą udanych ataków i solidnej zagrywki. Rzeszowianki szybko uciekły rywalkom i kontrolowały przebieg spotkania, a piłka meczowa, którą miały w górze przy stanie 24:15, dała im zwycięstwo.

Następny ligowy mecz Developresu odbędzie się w niedzielę na Podpromiu. Do Rzeszowa przyjadą siatkarki Grotu Budowlanych Łódź, które zajmują trzecie miejsce w tabeli LSK.

Developres SkyRes Rzeszów – #VolleyWrocław 3:0 (25:14; 25:19; 25:15)

Tekst: Kacper Ciuba

13-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

developres-szybko-rozprawil-sie-z-ekipa-volleywroclaw-rysice-nadal-bez-porazki-6466-00r2kc