REKLAMA

Developres bezlitosny dla BKS-u. Pewne trzy punkty rzeszowianek

Siatkarki Developresu SkyRes Rzeszów nie pozostawiły złudzeń zespołowi BKS-u Profi Credit Bielsko-Biała. Podopieczne Lorenzo Micellego w 10. kolejce Ligi Siatkówki Kobiet odniosły na Podpromiu pewne zwycięstwo. Zespoły dzieliła różnica klas.

Całe spotkanie trwało zaledwie ponad godzinę. Developres od początku narzucił swój styl gry. Zawodniczki znad Wisłoka bez najmniejszych problemów zdobyły przewagę, a po serii świetnych serwisów Kamili Wiktowskiej, rywalki nie były w stanie wrócić do równorzędnej walki. Partia zakończyła się wysoką wygraną rzeszowianek. Siatkarki BKS-u zdołały ugrać jedynie 11 “oczek”.

Bezbłędne gospodynie równie dobrze weszły w kolejną partię. Przyjezdne pogrążały się przez błędy własne i brak komunikacji. W efekcie drugi set zakończył się takim samym wynikem, jak pierwszy.

Trener BKS-u starał się wpłynąć na grę swojego zespołu, wprowadzając na boisku zmiany, jednak na niewiele się to zdało. Pewna i efektywna gra siatkarek Developresu pozwoliła po zmianie stron na wygraną do 16, co w efekcie pozwoliło gospodyniom na szybkie zdobycie kompletu do ligowej tabeli.

Po 10 meczach w Lidze Siatkówki Kobiet, Developres SkyRes Rzeszów plasuje się na trzecim miejscu. Rzeszowski klub przegrywa jedynie z Chemikiem Police (5 punktów straty) i ŁKS-em Commercecon Łódź (3 punkty straty). Za swoimi plecami siarkarki Developresu mają kolejny zespół z Łodzi. Grot Budowlani tracą 3 “oczka” do rzeszowianek.

W 11. kolejce ekipa Lorenzo Micellego znów wystąpi u siebie. Rzeszowski zespół zagra z #VolleyWrocław. Mecz rozpocznie się w najbliższą sobotę o godzinie 17:00.

Developres SkyRes Rzeszów – BKS Profi Credit Bielsko-Biała 3:0 (25:11; 25:11; 25:16)

 

 Autor: Kacper Ciuba

18-12-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.