REKLAMA

Deskorolkowe szaleństwo ogarnęło Rzeszów czyli zawody bowlowe (ZDJĘCIA)

RZESZÓW. W sobotę, 9 sierpnia w Rzeszowie odbyły się najprawdopodobniej jedyne zawody bowlowe w Polsce w tym roku. Wszystko to na skateparku, obok Hal Podpromie. 

deskorolkiii

Organizatorem zawodów jest Stowarzyszenie Skatepark Rzeszów. W Rzeszowie mamy jeden z najlepszych w Polsce obiektów do organizacji tego typu zawodów. Chcieliśmy go wykorzystać i promować sporty ekstremalne w Rzeszowie i na Podkarpaciu. Te zawody są jedynymi takimi w Polsce, ponieważ odbywają się w basenie, a nie każdy skatepark taki posiada. – wyjaśnia Mirosław Tajchman ze Stowarzyszenia Skatepark Rzeszów. 

Główną częścią zawodów była rywalizacja na dwóch basenach – otwartym i zamkniętym. Przejazd zawodników trwał po ok. 3 min. Drugą częścią zawodów były tzw. “best tricki”, zawody polegające na zrobienie jak najlepszego tricku na danej przeszkodzie.

Na zawodników czekało wiele miłych  niespodzianek. Jest sporo nagród do wygrania. Mamy 1000 zł, sprzęt deskorolkowy, a także pieniądze z wpisowego, które zawodnicy wpłacili, by wziąć udział w zawodach. – dodaje Mirosław Tajchman. 

09-08-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

deskorolkowe-szalenstwo-ogarnelo-rzeszow-czyli-zawody-bowlowe-zdjecia