REKLAMA

Denis z Podkarpacia nagrał piosenkę z podziękowaniem dla strażaków (WIDEO)

KAŃCZUGA / PODKARPACIE. Podkarpacki artysta disco polo Denis nagrał piosenkę o tytule “Pan Strażak”. Jest ona wyrazem wdzięczności za trud i poświęcenie, jakie strażacy wkładają w swoją pracę.

 Przechwytywanie_187

Foto: YouTube / kanał: Impulsywni

Często strażaków doceniamy dopiero jak coś się stanie. Ulewy, pożary, wypadki i nie tylko.. Każdego dnia tysiące dzielnych strażaków walczy z tymi problemami. Tą piosenką chciałbym podziękować – nie tylko w swoim imieniu – za ofiarną pracę Strażakom Zawodowym jak i Ochotniczym Jednostkom! Dużo zdrowia! – napisał w opisie swojego klipu w serwisie YouTube Denis.

Dodatkowo artysta z Podkarpacia wykorzystuje swój klip do pomocy Małgorzacie i Artutowi Bielec, którzy stracili swój dobytek w powodzi w Kańczudze.

– W jednej chwili woda zabrała im wszystko na co pracowali. Dom w obecnej chwili nie nadaje się do zamieszkania potrzebny jest generalny remont na który nie posiadają funduszy. Zniszczone zostały podłogi, ściany, meble, sprzęt rtv i agd. Bardzo często to oni pomagali innym dziś trzeba pomoc im – czytamy na stronie internetowej charytatywnej zbiórki dla Małgorzaty i Artura.

Źródło: YouTube / kanał: Impulsywni, zrzutka.pl

14-07-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)