REKLAMA

Decathlon Easy w CH Plaza Rzeszów już jest, przyszedł czas na Decathlon!

RZESZÓW. CH Plaza Rzeszów podpisało 30 letnią umowę z siecią Decathlon. Pozwoli to na otwarcie pierwszego na Podkarpaciu sklepu tej marki. Sklep o powierzchni 2250 mkw powstanie na parterze rzeszowskiego centrum, w miejscu, w którym od pół roku funkcjonuje już dyskont Decathlon Easy.

plaza

Rok temu, jako pierwsi na Podkarpaciu i nieliczni w Polsce uruchomiliśmy sklep Decathlon Easy. Cieszy się on ogromną popularnością wśród mieszkańców Podkarpacia. Naturalna więc jest zamiana mniejszego konceptu dyskontowego na sklep, w którym znajdzie się szeroka oferta sieci. Co bardzo ważne, Decathlon w CH Plaza Rzeszów będzie miał powierzchnię 2250 mkw (ponad dwa razy więcej niż obecny Decathlon Easy). Wkrótce podejmiemy prace nad przygotowaniem sklepu, tak, by mógł on rozpocząć działalność najszybciej, jak to będzie możliwe – mówi Oktawiusz Wolnicki, Dyrektor CH Plaza Rzeszów.

Decathlon to międzynarodowa sieć handlowa. W Polsce działa od 2001 roku. Oprócz przestrzeni handlowej oferuje także tzw. strefę testową, w której klienci mogą sprawdzić kupowany sprzęt. Decathlon jest jednocześnie producentem i dystrybutorem artykułów sportowych. Sieć posiada sklepy w 21 krajach. W swojej ofercie ma prawie 10 tysięcy modeli produktów.

Rzeszowska Plaza to dwupoziomowe Centrum, w którym znajduje się ponad 90 lokali handlowych i punktów usługowych. Plaza w ostatnim czasie przeszła intensywny proces modernizacji i rozwoju, którego kulminacją było pojawienie się pierwszego na Podkarpaciu sklepu Decathlon Easy oraz innowacyjnego klubu fitness CityFit, funkcjonującego 24h/dobę. Na I piętrze, w bezpośrednim sąsiedztwie klubu uruchomiony został także food court. Pierwszym najemcą w tym miejscu została restauracja Subway.

materiał prasowy

13-04-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

decathlon-easy-w-ch-plaza-rzeszow-juz-jest-przyszedl-czas-na-decathlon