REKLAMA

Debiutancki teledysk Oliwii Skóry, wokalistki z Rzeszowa! (WIDEO)

|

Debiutancki teledysk Oliwii Skóry, wokalistki z Rzeszowa! (WIDEO)

RZESZÓW / PODKARPACIE. Przed paroma dniami w serwisie YouTube pojawił się debiutancki singiel Oliwii Skóry – młodej studentki wydziału wokalnego na prestiżowej uczelni British and Irish Modern Music Institute w Londynie i wokalistki Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie. Klip nosi nazwę “Miłość Nie Znajdzie w Domu Nas”. Sceny do teledysku nagrywano m.in. na lotnisku w Jasionce i w Filharmonii Podkarpackiej.

Przechwytywanie2_5

Foto: YouTube / kanał: Oliwia Skóra

“Miłość Nie Znajdzie w Domu Nas” to debiutancki singiel Oliwii Skóry – młodej studentki wydziału wokalnego na prestiżowej uczelni British and Irish Modern Music Institute w Londynie. Premiera klipu miała miejsce 26 stycznia w TVP Rzeszów.

Produkcja teledysku była jedną z nagród wygranego przez artystkę konkursu piosenek Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego. Konkurs odbył się w 2019 roku, w ramach 3. Dino Top Festivalu w Sędziszowie Małopolskim. Słowa do piosenki napisał Piotr Nowak, muzykę stworzył Krzysztof Dzikowski, a nad scenariuszem czuwał Marcin Pawlak.

Reprezentując Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie, Oliwia Skóra została finalistką i laureatką wielu konkursów i festwali piosenki ogólnopolskich i międzynarodowych. Zdobyła m.in. Grand Prix Międzynarodowego Festiwalu Piosenki na Słowacji, I miejsce w Międzynarodowym Festiwalu Piosenki „Maleńkie Gwiazdeczki” w Bułgarii, I miejsce w IV Międzynarodowym Festiwalu Piosenki „Złote Talenty w Złotej Pradze” w Czechach, czy III miejsce na Światowym Festiwalu Talentów „Kaunas Talent” na Litwie. W 2019 roku została laureatką

Młoda wokalistka jest także finalistką programów telewizyjnych, m.in. „Szansa na sukces” Elżbiety Skrętkowskiej, „Przebojowe Dzieciaki” telewizji Polsat, gdzie gościem programu była Maryla Rodowicz oraz programu TVP 1 „Hit Hit Hurra!”, w którym zajęła 3. miejsce.

Debiutancki teledysk Oliwii Skóry kilka dni po publikacji odtworzono w serwisie YouTube ponad 5000 razy.

Źródło: red. UM Rzeszowa, YouTube

30-01-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

debiutancki-singiel-oliwii-skory-wokalistki-csw-w-rzeszowie-wideo-255-00r2kc