REKLAMA

Darmowe warsztaty dla kobiet w ciąży i niespodzianka od rzeszowskich restauracji

RZESZÓW / PODKARPACIE. 1 kwietnia rozpocznie się festiwal kulinarny dla mam – “Mamy Apetyty”. Kobiety będą mogły dowiedzieć się jakie produkty wybierać w okresie ciąży. Oprócz tego, 11 rzeszowskich restauracji przygotuje menu specjalnie dla pań spodziewających się dziecka.

2

foto: archiwum Rzeszów24.pl

Organizatorem warsztatów jest Szpital Specjalistyczny ProFamilia w Rzeszowie. Celem zajęć jest uświadomienie przyszłym mamom, jak duży wpływ na rozwój dziecka ma odpowiednie odżywianie. Kobiety dowiedzą się jak stosować właściwą dietę oraz których produktów nie stosować, aby uniknąć anemii, cukrzycy ciążowej, czy zmęczenia.

Organizatorzy tłumaczą, że pełnowartościowy jadłospis powinien składać się z urozmaiconych posiłków bogatych w węglowodany złożone, pełnowartościowe białka, tłuszcze nienasycone, witaminy i składniki mineralne. Ich zdaniem, zdrowa kuchnia powinna być również smaczna i łatwa w przygotowaniu.

Już teraz można zapisać się na bezpłatne warsztaty. E-maila z prośbą o dołączenie do zajęć należy wysłać na adres redakcja@pro-familia.pl. Liczba miejsc jest ograniczona. Dostępne zajęcia:

1) MAMA FIT – powrót do formy po porodzie, spotkanie poprowadzi dr Barbara Piekło, Cafe Powoli, ul. Mickiewicza 4 | 16 kwietnia, godz. 11:00

2) JESTEM W CIĄŻY – jem zdrowo i smacznie, spotkanie poprowadzi dr Barbara Piekło, Kawiarnia Hola Lola, ul. Mickiewicza 3 | 17 kwietnia, godz. 11:00

3) ŻYWIENIE MALUCHA DO 3 ROKU ŻYCIA – spotkanie poprowadzi lek. Grzegorz Siteń, specjalista chorób dziecięcych, nefrolog, Szpital Specjalistyczny Pro-Familia, ul. Witolda 6b  | 23 kwietnia, godz. 11:00

Do akcji przyłączyło się 11 rzeszowskich restauracji. W każdej z nich na kobiety w ciąży będą czekały specjalnie przygotowane posiłki. Będą to:

– Restauracja Qchnia 13, ul. 3 Maja 13

– Restauracja Niebieskie Migdały, ul. 3-go Maja 8

– Restauracja Chilita, al. Rejtana 23

– Restauracja Grzesznicy, ul. 3 Maja 7

– Kawiarnia Stary Piernik , ul. Kościuszki 9

– Kawiarnia Słodkie Podarunki, ul. Kościuszki 5

– Restauracja Kuk Nuk ul. Matejki 4

– Restauracja Radość, Rynek 2

– Kawiarnia Hola Lola, ul. Mickiewicza 3

– Kawiarnia Powoli Cafe, ul. Mickiewicza 4

– Restauracja Cafe&Restaurant Pro-Familia, ul. Witolda 6 b

(az)

31-03-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

darmowe-warsztaty-dla-kobiet-w-ciazy-i-niespodzianka-od-rzeszowskich-restauracji-az003