REKLAMA

Darmowe lekcje informatyki dla osób 50+. Zapisz się już dziś!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Kontakt z bliskimi, sprawdzanie bieżących informacji, sporządzanie dokumentów, czy płacenie rachunków – dzisiaj wszystkie te czynności są możliwe za pośrednictwem komputera. Dla osób 50+, które chciałyby podszkolić swoje umiejętności informatyczne, zorganizowane zostaną specjalne warsztaty.

1

foto: zdjęcie ilustracyjne

Organizacja szkoleń to jedno z zadań, które podpięte jest pod Rzeszowski Budżet Obywatelski na 2016 rok. Od 1 kwietnia wszystkie osoby, które ukończyły 50 rok życia mogą zapisywać się na bezpłatne warsztaty organizowanie przez Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną we współpracy ze Stowarzyszeniem Bibliotekarzy Polskich – Zarządem Okręgu w Rzeszowie.

Zajęcia prowadzone będą dla kilkunastu grup. Uczestnicy będą mogli nauczyć się obsługi komputera potrzebnej do wykonywania najważniejszych zadań.

Zapisy na szkolenie i dodatkowe informacje dostępne pod nr tel: (17) 86-69-441 ;  (17) 86-69-490 ;  (17) 86-69-442  [od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-15.00]. E-mail: biblioteka@wimbp.rzeszow.pl

05-04-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

darmowe-lekcje-informatyki-dla-osob-50-zapisz-sie-juz-dzis-az003