REKLAMA

Darmowe badania skóry w Rzeszowie!

Rzeszów ukazał się punktem docelowym Fundacji Neuca dla Zdrowia. W najbliższy wtorek przyjedzie do miasta dermobus. W pojeździe tym, będą odbywały się badania skóry, za które nie będą pobierane opłaty.

foto: archiwum Rzeszów24

Profesjonalna kadra przebada wszystkie osoby, które przyjdą na badania. Będzie możliwość sprawdzenia stanu pieprzyków i znamion. Zachorowanie na choroby skóry, jest wciąż bardzo aktualne. Najważniejsze jest systematyczne sprawdzanie stanu skóry i odpowiednio wczesna diagnostyka.

Badania dermatologiczne powinniśmy wykonywać co roku. Dermatoskop umożliwia ocenę stanu skóry i jej struktur wewnętrznych.
31 lipca, dermobus pojawi się w Rzeszowie, na ulicy Pułaskiego 1b, w godzinach 10:00 – 16:00. Każdy pacjent po wykonaniu badań otrzyma wyniki i ewentualne dalsze zalecenia.

Udział w badaniach jest bezpłatny. Konieczne jest jednak wcześniejsze zapisanie się. Można to uczynić w tej samej placówce, siedem dni wcześniej.

mt

25-07-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

darmowe-badania-krwi-w-rzeszowie-rz2mt