REKLAMA

Darmowa komunikacja dla bezrobotnych w Rzeszowie. Zaświadczenia ważne do końca marca

RZESZÓW / PODKARPACIE. Każdy, kto po 15 września br. otrzymał zaświadczenie dla bezrobotnych, nie musi w każdym miesiącu odnawiać tych upoważnień. Jak podaje Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie, te zaświadczenia będą ważne do 31 marca 2021 roku.

Przechwytywanie_62_1_2
Foto: Kacper Ciuba / archiwum Rzeszów24.pl

Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie informuje, że podczas kontroli biletów obowiązywać będą zaświadczenia dla osób bezrobotnych upoważniające do bezpłatnych przejazdów komunikacją miejską wydane od dnia 15 września 2020 roku. Początkowo ich ważność była przedłużona do końca stycznia. Wiadomo już, że będą one ważne również przez kolejne dwa miesiące.

Powyższe zaświadczenia będziemy respektować do dnia 31 marca 2021 r. Oznacza to, że w przypadku gdy bezrobotny posiada ww. zaświadczenie z datą wystawienia 15 września 2020 r. lub późniejszą – może on na jego podstawie podróżować komunikacją miejską aż do dnia 31 marca 2021 r., nie ma konieczności wydawania dla niego nowego zaświadczenia – podaje rzeszowski ZTM.

W Rzeszowie darmowa komunikacja miejska dla osób bezrobotnych istnieje od jesieni 2014 roku. Od tego momentu każda osoba posiadająca zaświadczenie dla osób bezrobotnych może bezpłatnie korzystać z autobusów rzeszowskiej komunikacji miejskiej od poniedziałku do piątku, w godzinach 6:00-17:00.

Źródło: ZTM w Rzeszowie

19-01-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

darmowa-komunikacja-dla-bezrobotnych-w-rzeszowie-zaswiadczenia-wazne-do-konca-marca-3126-00r2kc