REKLAMA

Daria Zawiałow zaśpiewa w Rzeszowie! W niedzielę koncert w klubie LUKR

RZESZÓW / PODKARPACIE. Na koncertowej scenie klubu LUKR już 10 listopada wystąpi Daria Zawiałow. Wokalistka wykona utwory ze swojego drugiego albumu – “Helsinki”.

Daria-Zawiałow-w-filmie-Plan-B_fotos2

Foto: YouTube / kanał: NEXTFILMPL

Daria Zawiałow – Wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka. Przebojem wdarła się na polski rynek muzyczny. Jej znaki szczególne to wyjątkowy głos i silna osobowość sceniczna.

Koncerty Darii to żywioł i rockowa energia zaprawiona świeżymi brzmieniami. Gościła na największych polskich festiwalach jej klubowe trasy koncertowe przyciągają tłumy Daria Zawiałow otrzymała dwie nagrody Fryderyk 2018 w kategoriach “Fonograficzny debiut roku” oraz “Album roku alternatywa”.

Drugi, studyjny album “Helsinki” ukazał się wiosną i pierwsza odsłona trasy Helsinki Tour skończyła się szybko, dlatego zostawiła po sobie spory niedosyt. Większość koncertów się wyprzedała i nie wszyscy chętni mieli szansę usłyszeć „Helsinki” w koncertowej odsłonie. Daria postanowiła wyjść temu niedosytowi naprzeciw.

Zapraszam Was na 2 część trasy koncertowej promującej mój nowy album ”Helsinki”. Wraz z zespołem szykujemy dla Was coś mega specjalnego! Wystąpimy tylko w kilku Polskich miastach, w dużych salach, gdzie będziemy mieli możliwość, zaprezentować Wam nie tylko te piosenki, które jeszcze nie były przez nas grane w wersjach live, ale także nowości oraz widowiskowe wizualizacje świetlne! Nie zabraknie także dobrze Wam znanych już utworów z obu naszych płyt, czyli z “A Kysz” oraz z “Helsinek” – zaprasza wokalistka

Koncert w Lukrze zaplanowano na niedzielę 10 listopada. Występ rozpocznie się o godzinie 19:00. Klub zostanie otwarty już o 18:00. W sprzedaży dostępna jest jeszcze ostatnia, trzecia pula biletów w cenie 80 złotych. Są one dostępne na stronie: www.lukr.club.

 

 

Źródło: materiały nadesłane

06-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

daria-zawialow-zaspiewa-w-rzeszowie-w-niedziele-koncert-w-klubie-lukr-4356-00r2kc