REKLAMA

Dalszy ciąg poszukiwań. Fani BMW na pomoc Mateuszowi

RZESZÓW / PODKARPACIE. W niedzielę o godz. 13:00 Klub BMW Podkarpacie rozpocznie poszukiwania 25-letniego studenta Politechniki, Mateusza Szylaka. Mężczyzna zaginął w Rzeszowie w nocy z 19 na 20 listopada.

k

foto: www.facebook.com / Szukamy Mateusza Szylaka

Zbiórka o godzinie 13:00 na parkingu przy rzeszowskiej hali Podpromie. Poszukiwania potrwają do godziny 19:00. W wydarzeniu utworzonym na jednym z portali społecznościowych czytamy:

„Rzeszów, mobilizacja!!! Szukamy zaginionego Mateusza Szylaka. Apelujemy o pomoc policji, straży pożarnej i innych służb w koordynacji i zabezpieczeniach działań! Naszym celem jest znalezienie Mateusza, ale też zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim poszukującym”.

Organizatorzy akcji mają skupić się na przeszukaniu opuszczonych budynków. Chcą poruszać się nie tylko w okolicach Wisłoka, ale również w obszarach zabudowanych.

„Zapraszamy wszystkich, którzy mają pomysł, co mogło stać się z Mateuszem. Każda myśl może okazać się na wagę złota. Zapraszamy wszystkich, którzy coś widzieli w nocy z soboty na niedzielę tydzień temu. Informacje zostaną odpowiednio wynagrodzone i gwarantujemy anonimowość. Zapraszamy wszystkich, którym los drugiego człowieka nie jest obojętny” – informują organizatorzy akcji poszukiwawczej.

27-11-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

dalszy-ciag-poszukiwan-fani-bmw-na-pomoc-mateuszowi