REKLAMA

Dał policji 100 zł. Mieli go zawieźć na dworzec

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali mężczyznę, który wręczył im łapówkę. Do przestępstwa doszło, gdy policjanci przewozili go do izby wytrzeźwień. W zamian za 100 zł funkcjonariusze mieli odstąpić od osadzania i zawieźć go na dworzec.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po południu. Policjanci doprowadzali 40-letniego mężczyznę do izby wytrzeźwień. Wcześniej 40-latek był badany przez lekarza, który nie stwierdził przeciwwskazań do osadzenia izbie. Do wręczenia łapówki doszło na parkingu przed szpitalem. Mężczyzna wręczył funkcjonariuszom po 100 zł. W zamian mieli odstąpić od osadzenia go w izbie wytrzeźwień i zawieźć na dworzec. O zdarzeniu policjanci natychmiast poinformowali dyżurnego komendy, a mężczyznę zatrzymali w związku z wręczeniem korzyści majątkowej. Banknoty zostały zabezpieczone, natomiast 40-latek, już jako zatrzymany trafił do izby wytrzeźwień.

Wyjaśnieniem sprawy zajęła się w prowadzonym śledztwie, Prokuratura Rejonowa dla Miasta Rzeszowa. Mężczyzna usłyszał zarzut udzielenia łapówki aby skłonić funkcjonariuszy do naruszenia prawa. Przyznał się i wyraził chęć dobrowolnego poddania karze.

źródło: KMP Rzeszów

30-12-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

dal-policji-100-zl-mieli-go-zawiezc-na-dworzec