REKLAMA

PODKARPACIE. Fiat dachował na obwodnicy (ZDJĘCIA)

KROSNO / PODKARPACIE. Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było prawdopodobną przyczyną zdarzenia drogowego na krośnieńskiej obwodnicy. W wyniku kolizji jeden z samochodów dachował. Nikt nie odniósł poważnych obrażeń.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 11.30, na skrzyżowaniu ulicy Wyszyńskiego i Podkarpackiej w Krośnie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 64-letni kierujący volkswagenem, podróżując ul. Wyszyńskiego, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i wjechał na skrzyżowanie, doprowadzając do zderzenia z prawidłowo jadącym fiatem.

W wyniku kolizji, kierujący fiatem wjechał w słup sygnalizatora świetlnego, a samochód dachował. Jego pasażerka z niegroźnymi obrażeniami trafiła do szpitala. Uczestnicy byli trzeźwi.

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, wykonali oględziny, a także dokumentację fotograficzną. Prowadzone w sprawie postępowanie pozwoli wyjaśnić okoliczności tego zdarzenia.

KMP Krosno

27-01-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

dachowanie-na-obwodnicy-zdjecia-8958