REKLAMA

Dachowanie na A4. Kierowca był poszukiwany i przewoził narkotyki

W sobotę na autostradzie A4 w okolicy Ożańska dachował samochód. Po przeprowadzonych przez Policję czynnościach okazało się, że w pojeździe znajdowały się środki odurzające, a 26-letni kierowca był poszukiwany i miał zakaz poruszania się pojazdami.

303-183580

Foto: Podkarpacka Policja

Do zdarzenia doszło w sobotę przed godziną 13:00 na autostradzie A4 w okolicy Ożańska. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący hondą, 26-letni mieszkaniec powiatu leżajskiego, zjechał na lewe pobocze, a następnie wykonał gwałtowny manewr skrętu w prawo, zjechał na prawe pobocze autostrady i dachował. W wyniku zdarzenia kierujący oraz 24-letni pasażer tego pojazdu zostali ranni i trafili do szpitala. 26-latkowi została pobrana krew do badań na zawartość alkoholu i środków odurzających.

W trakcie oględzin pojazdu okazało się, że wewnątrz znajdują się środki odurzające w postaci suszu roślinnego oraz sproszkowanej białej substancji. Po sprawdzeniu kierującego w bazie danych mundurowi ustalili, że posiada on zakaz prowadzenia pojazdów i jest osobą poszukiwaną celem odbycia kary pozbawienia wolności.

Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza. Przeprowadzono oględziny miejsca zdarzenia oraz pojazdu, wykonano dokumentację fotograficzną. Szczegółowe okoliczności tego zdarzenia zostaną wyjaśnione w toku prowadzonego postępowania.

Źródło: Podkarpacka Policja

09-04-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

dachowanie-na-a4-kierowca-byl-poszukiwany-i-przewozil-narkotyki-794-00r2kc