REKLAMA

Dachowanie mazdy. 41-letni kierowca miał 3 promile (ZDJĘCIA)

PODKARPACIE. Przeworscy policjanci zatrzymali 41-letniego mężczyznę, który wjechał mazdą do przydrożnego rowu i dachował. Kierowca miał około 3 promile alkoholu. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

Wczoraj przed godz.17, dyżurny przeworskiej jednostki otrzymał telefoniczne zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Łopuszka Wielka. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że kierujący pojazdem marki Mazda, 41-letni mieszkaniec gminy Kańczuga, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego stracił panowanie nad prowadzonym pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu, gdzie dachował.

Badanie stanu trzeźwości wykazało około 3 promile alkoholu w organizmie kierowcy mazdy. Ponadto mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

Za spowodowanie kolizji oraz kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

Apelujemy! Nietrzeźwi kierowcy to realne zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Pamiętaj, że prowadząc pojazd pod wpływem alkoholu, stanowisz zagrożenie dla życia i zdrowia własnego oraz innych uczestników ruchu drogowego.

źródło: KPP Przeworsk

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Śliskie drogi o poranku poskutkowały kolizją (ZDJĘCIA)


foto: OSP KSRG Grabownica Starzeńska/ Facebook


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

03-04-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)