REKLAMA

Dachowanie BMW w Kraczkowej. 59-letni kierowca był pijany (FOTO)

KRACZKOWA / PODKARPACIE. Policjanci z Łańcuta pracowali na miejscu dachowania osobowego bmw, do którego doszło w środę wieczorem na drodze krajowej nr 94 w Kraczkowej. Ranny kierowca trafił do szpitala. W chwili zdarzenia był pijany.

303-222264

Foto: KPP Łańcut

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w środę po godzinie 19:00 na dwupasmowym odcinku drogi krajowej 94. W stronę Łańcuta osobowym bmw poruszał się 59-letni mieszkaniec Warszawy. Mężczyzna jechał lewym pasem ruchu wyprzedzając inne samochody.

W pewnym momencie 59-latek stracił panowanie nad pojazdem. Samochód przejechał przez prawy pas jezdni i zjechał do przydrożnego rowu, gdzie dachował.

Ranny kierowca bmw trafił do szpitala. W chwili zdarzenia był pijany. Badanie stanu trzeźwości wykazało u niego prawie 2 promile alkoholu.

59-latek stracił już prawo jazdy, a jego samochód trafił na strzeżony parking. Teraz za jazdę w stanie nietrzeźwości mężczyzna odpowie przed sądem.

 

Źródło: KPP Łańcut

23-04-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.