REKLAMA

Czy puzzle z okrągłą kładką skusiły gwiazdę Hollywood?

RZESZÓW. Puzzle z wizerunkiem okrągłej kładki oraz koszulka z ręcznie namalowanym Pomnikiem Walk Rewolucyjnych – m.in. te gadżety miały zachęcić amerykańską aktorkę Natalie Portman do odwiedzenia stolicy Podkarpacia. Co odpowiedziała?

84th Annual Academy Awards - ArrivalsPonad rok temu władze miasta odkryły, że słynna aktorka Natalie Portman (właśc. Natalie Hershlag) ma rzeszowskie korzenie. Urzędnicy pośpiesznie przygotowali paczkę dla amerykańskiej gwiazdy, którą wypełnili materiałami promocyjnymi miasta.

W przesyłce, poza zaproszeniem do Rzeszowa, znalazły się zestaw do oglądania zdjęć Rzeszowa w 3D, album z fotografiami miasta, puzzle z okrągłą kładką oraz koszulka z Pomnikiem Czynu Rewolucyjnego. Na ostatniej pojawił się też anglojęzyczny napis z wykorzystaniem gry słownej: „Family roots are imPORTMAN”, co w wolnym tłumaczeniu podkreśla istotę rodzinnych korzeni.

Po ponad 12 miesiącach oczekiwaniach, urzędnicy przyznali, że gwiazda…nawet nie pokwapiła się na odpowiedź na zaproszenie.

Miasto napierać nie chce, ale po cichu liczy, że gwiazda Rzeszów jednak odwiedzi. Przyjazd aktorki byłby doskonałą reklamą dla miasta.

15-01-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

czy-puzzle-z-okragla-kladka-skusily-gwiazde-hollywood-n001