REKLAMA

Czy jechałeś już nową obwodnicą SANOKA w Bieszczady? ZOBACZ VIDEO!

|

Czy jechałeś już nową obwodnicą SANOKA w Bieszczady? ZOBACZ VIDEO!

OBWODNICA SANOKA. Droga przez Sanok nie była przyjazna ani mieszkańcom miasta Sanoka, ani dla turystów zmierzającym w Bieszczady. W niecałe 2,5 roku po rozpoczęciu prac na budowie, obwodnica Sanoka została oddana do użytku.

Piątek 31 stycznia 2020 roku mieszkańcy Sanoka i powiatu sanockiego zapamiętają na długo. W tym dniu otwarto bowiem długo wyczekiwaną obwodnicę Sanoka. Droga, która odciąża centrum miasta, a także otwiera wiele możliwości inwestycyjnych na nowych terenach liczy 7 km długości, a na jej budowę przeznaczono 207 mln zł.

Podstawowym celem budowy obwodnicy Sanoka jest wyprowadzenie ruchu tranzytowego poza tereny zabudowy miasta, a przez to poprawa bezpieczeństwa mieszkańców, odciążenie układu komunikacyjnego, zwiększenie przepustowości i prędkości ruchu tranzytowego na drogach DK28 i DK84.

Inwestycja poprawi również warunki i bezpieczeństwo przejazdu dla ruchu dalekobieżnego i regionalnego pomiędzy Zatorem i Medyką. Skróci się czas podróży w Bieszczady. Droga podniesie poziom bezpieczeństwa ruchu przy jednoczesnym zachowaniu wymogów ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju.

 

Więcej informacji: OBWODNICA SANOKA OTWARTA! Pierwsze samochody jadą nową drogą (VIDEO, ZDJĘCIA)

31-01-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

czy-jechales-juz-nowa-obwodnica-sanoka-w-bieszczady-zobacz-video-2396