REKLAMA

Czy dentyści z Rzeszowa zgarną fortunę w „Postaw na milion”?

RZESZÓW / PODKARPACIE. Małżeństwo stomatologów z Rzeszowa Marcin i Agnieszka Kaleta już 7 marca powalczy o duże pieniądze w popularnym teleturnieju TVP2 „Postaw na milion”!

Mają po 27 lat i są absolwentami wydziału lekarsko-dentystycznego SUM w Zabrzu. Poznali się pod koniec studiów, choć od początku byli na tym samym roku!!! Są świeżo upieczonymi rodzicami. Oboje marzą o szczęściu, spokoju, własnym gabinecie dentystycznym oraz mieszkaniu, które chcieliby kupić za wygraną w ”Postaw na milion”!

Ta sympatyczna para lekarzy już 7 marca pojawi się w pierwszym odcinku dziewiątej edycji popularnego teleturnieju, który od czterech lat gromadzi przed telewizorami miliony widzów. „Postaw na milion” to przede wszystkim wielkie emocje i wielkie wygrane. Zawodnicy, aby wygrać główną nagrodę, która wynosi 1 000 000 zł, muszą odpowiedzieć poprawnie na 8 pytań. Na odpowiedź mają po 60 sekund. W programie mogą brać udział pary zawodników, a także drużyny czteroosobowe. Gracze mogą być spokrewnieni, ale mogą być też paczką znajomych

Prowadzący: Łukasz Nowicki, ukończył krakowską PWST w 1998 roku. W 2000 roku zadebiutował w Teatrze Ateneum w Warszawie. Zagrał w ponad 20 filmach fabularnych. Często też dubbinguje. Od marca 2011 prowadzi z powodzeniem teleturniej „Postaw na milion”.

„Postaw na milion” to teleturniej firmy Endemol.  Jest to światowy hit produkowany w ponad 20 krajach min. w Wielkiej Brytanii, Francji Niemczech i USA. „The Million Pound Drop Live”- bo tak brzmi oryginalny tytuł formatu, w 2011 roku zdobył prestiżową nagrodę BAFTA.

Przed nami 12 premierowych odcinków nowej serii. Od 7-go marca wielkie pieniądze, wielkie wygrane, nieprzewidywalne decyzje zawodników i … nieubłagany czas!

Zapraszamy w każdą sobotę od godz.19.05, do TVP2.

Postaw na milion

materiał nadesłany

25-02-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

czy-dentysci-z-rzeszowa-zgarna-fortune-w-postaw-na-milion