REKLAMA

Czwartek. Koncert Świąteczny w Muzeum-Zamku w Łańcucie

ŁAŃCUT / PODKARPACIE. Muzeum – Zamek w Łańcucie organizuje świąteczny koncert Chóru Łańcuckiej Fary. Odbędzie się on w najbliższy czwartek.

castle-3860593_960_720_1 Foto: pixabay.com

Muzeum – Zamek w Łańcucie zaprasza w czwartek 19 grudnia o godzinie 19:00 na Koncert Świąteczny „Boże Narodzenie w sztuce”. Na scenie w Sali Balowej wystąpi Chór Łańcuckiej Fary, powstały w 1982 roku. Chór dba o oprawę muzyczną liturgii w łańcuckim kościele, aktywnie koncertuje i z powodzeniem bierze udział w licznych konkursach oraz festiwalach.

Jak zapewniają organizatorzy – koncert będzie doskonałym i radosnym wprowadzeniem w magiczną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Bilety w cenie 1 zł do kupienia w zamkowej Sieni.

Koncert Świąteczny „Boże Narodzenie w sztuce” jest organizowany przez Muzeum-Zamek w Łańcucie jako wynik projektu: Ochrona i udostępnianie dziedzictwa kulturowego Ordynacji Łańcuckiej poprzez prace remontowo- konserwatorskie i cyfryzację zasobów Muzeum-Zamku w Łańcucie (OR-KA II). – W ramach zaplanowanych działań przenikają się aspekty kulturalne wraz edukacyjnymi i artystycznymi. Jest to kompleksowa odpowiedź na potrzeby mieszkańców regionu – informuje Joanna Garbulińska-Charchut, Specjalista ds. marketingu i komunikacji.

Źródło: materiały nadesłane

17-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

czwartek-koncert-swiateczny-w-muzeum-zamku-w-lancucie-7110-00r2kc