REKLAMA

Czwarta Noc Biologów w najbliższą sobotę w Rzeszowie!

RZESZÓW / PODKARPACIE. 11 stycznia 2020 roku (sobota) w godz. 15:00-20:30 odbędzie się czwarta edycja Nocy Biologów na Uniwersytecie Rzeszowskim. Jest szansa by samodzielnie wykonać różnego rodzaju doświadczenia, obserwacje mikroskopowe oraz poznać wiele gatunków roślin, czy zwierząt.

noc

Foto: pixabay.com

Noc Biologów jest wspaniałą okazją by spotkać się z naukowcami zarówno w salach wykładowych jak i w laboratoriach, a także samodzielnie wykonać doświadczenia, przeprowadzić obserwacje mikroskopowe, poznać z bliska rośliny i zwierzęta, wziąć udział w dyskusji czy zaznajomić się z pokazami przygotowanymi w ramach interaktywnej wystawy. Wydarzenie to jest głównie skierowane do uczniów (starszych klas) szkół podstawowych oraz szkół średnich, ale jesteśmy przekonani, że każdy pasjonat biologii z pewnością znajdzie u nas coś dla siebie – piszą organizatorzy.

W tym roku Noc Biologów będzie miała miejsce w trzech budynkach UR: w budynku D9 przy ul. Zelwerowicza 4 (główna baza), w budynku A0, skrzydło B1 i B2 przy ul. Pigonia 1 oraz w budynku D7 przy ul. Zelwerowicza 8B. Czas przejazdu z budynku A0 do budynku D9 zajmuje około 30 min. Czas przejścia z budynku D7 do budynku D9 zajmuje około 10 min. Czas przejazdu/przejścia między budynkami należy uwzględnić w swoich planach.

Szczegółowe informacje oraz program Nocy Biologów można znaleźć na stronie: http://www.nocbiologow.pl/index.php?id=jednostka&nazwa=rzeszow

 

nocbiologow_1
Foto: materiał organizatorów

08-01-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

czwarta-noc-biologow-w-najblizsza-sobote-w-rzeszowie-6106-00r2kc