REKLAMA

Czterej mężczyźni zatrzymani za rozboje

RZESZÓW/ PODKARPACIE. Policja z Wydziału do Walki z Przestępczością Pseudokibiców zatrzymała czterech mężczyzn, podejrzanych o rozboje, m. in z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Mają po 18 i 19 lat.

Pierwszy rozbój miał miejsce w Siedliskach, gdzie napastnicy używając gazu zaatakowali kobietę. Ta wpadła do przydrożnego rowu. Kiedy napastnicy zażądali od niej pieniędzy, okazało się, że kobieta nie ma ich przy sobie. Kolejny napad wydarzył się przy ul. Budziwojskiej w Rzeszowie, gdzie dwóch sprawców  zaatakowało mężczyzn oczekujących na przystanku, grożąc nożem i używając gazu.  Tym razem napastnikom się poszczęściło, ponieważ zdołali ukraść saszetkę z pieniędzmi i dokumentami.

policja-rzeszów

Na miejscu tego przestępstwa niezwłocznie pojawili się policjanci, dzięki czemu m. in na podstawie relacji świadków  wytypowali podejrzewanych. W środę zostali oni zatrzymani. To czterech młodych mężczyzn w wieku 18 i 19 lat.

Zarzuty, jakie im postawiono, to przede wszystkim rozboje z użyciem  niebezpiecznego narzędzia.  14 marca na wniosek Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie, sąd zastosował wobec wszystkich podejrzanych środek zapobiegawczy w postaci aresztu tymczasowego na okres 3 miesięcy.

Należy pamiętać, że każde przestępstwo należy jak najszybciej zgłosić policji, dzięki czemu sprawa może być szybciej wyjaśniona.

 

 

18-03-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

czterej-mezczyzni-zatrzymani-za-rozboje