REKLAMA

Czołówka osobówki z tirem. Ciężko ranni w szpitalu

RZESZÓW / PODKARPACIE. Na ul. Staroniwskiej kierujący fordem stracił panowanie nad samochodem i zderzył się z ciężarówką. Dwie osoby trafiły do szpitala.

W wyniku zderzenia kierujący i pasażer samochodu osobowego z obrażeniami zostali przewiezieni do szpitala.

Do wypadku doszło we wtorek około godz. 13, na ulicy Staroniwskiej na wysokości skrzyżowania z ulicą Malinową. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem ford focus 31-letni mieszkaniec gminy Świlcza jadąc w kierunku Kielanówki, stracił panowanie nad samochodem i zderzył się z jadącą z przeciwnego kierunku ciężarówką. Samochodem ciężarowym kierował 44-letni obywatel Białorusi.

W wyniku wypadku kierowca forda z poważnymi obrażeniami został przewieziony do szpitala. Do szpitala przewieziona została również ranna pasażerka forda, 46-letnia mieszkanka powiatu ropczycko-sędziszowskiego.

Nad ustaleniem przyczyn wypadku pracują policjanci. Kierujący samochodem ciężarowym jest trzeźwy.  W miejscu wypadku ruch odbywał się wahadłowo, a utrudnienia potrwały do godz. 19:00.

źrodło: KMP Rzeszów

21-12-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

czolowka-osobowki-z-tirem-ciezko-ranni-w-szpitalu