REKLAMA

Czołowe zderzeniu dwóch samochodów, ranne zostały trzy osoby (ZDJĘCIA)

W czołowym zderzeniu dwóch samochodów w Zaborowie, ranne zostały trzy osoby. Droga wojewódzka nr 988 była całkowicie zablokowana. Ruch na tym odcinku drogi wojewódzkiej odbywa się już bez utrudnień.

Dzisiaj ok. godz. 11.20 na drodze wojewódzkiej nr 988 w Zaborowie, doszło do czołowego zderzenia volkswagena i toyoty. Ze wstępnych ustaleń wynikło, że kierowca volkswagena, jadąc w kierunku Rzeszowa, zjechał nagle na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z prawidłowo jadącą toyotą.

W wyniku zderzenia trzy osoby odniosły obrażenia – kierująca i pasażer toyoty oraz pasażer volkswagena. Poszkodowani zostali przewiezieni do szpitala. Kierowcy byli trzeźwi. Droga była całkowicie zablokowana, na miejscu pracowały służby ratunkowe. Utrudnienia trwały do 14.20.

Policja zorganizowała objazdy dla samochodów osobowych przez Babicę, Połomię i Glinik Charzewski oraz dla samochodów ciężarowych przez Babicę, Lutczę, Żyznów i Strzyżów.

wypadek3333

29-03-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

czolowe-zderzeniu-dwoch-samochodow-ranne-zostaly-trzy-osoby-zdjecia-4471