REKLAMA

Członkowie Klubu Strzeleckiego podsumowali mijający rok. Wręczono odznaki i wyróżnienia (ZDJĘCIA)

PODKARPACIE. Członkowie Klubu Strzeleckiego Ligi Obrony Kraju działającego w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie spotkali się, aby podsumować mijający rok. Wydarzenie było okazją do wręczenia odznak i wyróżnień. Za wybitne zasługi dla Podkarpackiej Organizacji Wojewódzkiej Ligi Obrony Kraju medal otrzymał wicemarszałek Piotr Pilch.
11_7
 
 
Odbierając odznaczenie wicemarszałek powiedział:
 
Bardzo się cieszę, że mogę wspierać działalność koła, które kształtuje umiejętności posługiwania się bronią. Te umiejętności w razie potrzeby mogą być wykorzystane w celu obrony kraju i obywateli. Mam oczywiście nadzieję że taka potrzeba nigdy nie zaistnieje. Bardzo dziękuję i gratuluję członkom koła za tak aktywną działalność – powiedział wicemarszałek Piotr Pilch.
 
-Szkolenie strzeleckie, sposób posługiwania się bronią, ale również rywalizacja powoduje, że w uprawianiu strzelectwa sportowego jesteśmy bardzo skuteczni i dążymy do tego aby uzyskiwać jak najlepsze wyniki – Krzysztof Kawalecprezes Podkarpackiej Organizacji Wojewódzkiej LOK, który wręczył odznaczenie wicemarszałkowi.
 
 
Wyróżnieni odznaką zostali też członkowie koła strzeleckiego działającego w urzędzie marszałkowskim, którzy zasłużyli się w ostatnich 5 latach działalności, a dyplomami i pucharem nagrodzono najbardziej zaangażowanych w życie koła członków, którzy czynnie podnoszą swoje kwalifikacje strzeleckie i obronne, którzy brali udział w warsztatach i szkoleniach oraz startowali w różnych zawodach.
 
Na spotkaniu zaprezentowano także wynik plebiscytu, w którym wyłoniono nową nazwę Koła i logo klubu. Koło LOK działające w UMWP będzie teraz nosić nazwę GRYF.
 
Koło Strzeleckie Ligi Obrony Kraju przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie powstało 9 lutego 2005 r. Na zebraniu założycielskim  obecnych było 30 członków. Aktualnie koło zrzesza 139 osób.
 
UMWP
 
 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

GRANICA BIAŁORUSKA: LASERY przeciwko STRAŻY GRANICZNEJ, przekroczenie granicy w Kuźnicy

tvPolska

 


17-11-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

czlonkowie-klubu-strzeleckiego-podsumowali-mijajacy-rok-wreczono-odznaki-i-wyroznienia-4395