REKLAMA

CWKS RESOVIA: Przed piłkarskim hitem – mecz z Karpatami

RZESZÓW / PODKARPACIE. Już w najbliższą sobotę czeka nas piłkarski hit III ligi lubelsko-podkarpackiej. Niepokonani na własnym terenie Resoviacy podejmą lidera rozgrywek Karpaty Krosno.

Po standardowej tygodniowej przerwie piłkarze III ligi wracają na boiska. Podczas 28. serii gier najciekawsze spotkanie zapowiada się w Rzeszowie, gdzie niepokonana na własnym terenie Resovia podejmować będzie lidera rozgrywek zespół Karpat Krosno. Biało-czerwoni w tym spotkaniu występować będą jako aktualny mistrz trzeciej ligi, ale by obronić ten tytuł i włączy się do walki o 2. ligę podopieczni Macieja Huzarskiego bezwzględnie muszą zainkasować trzy punkty. Po rozegraniu 27. kolejek Resovia zajmuje trzecie miejsce w tabeli ze stratą 8 punktów do lidera. Mecze na własnym stadionie po prostu Resovii wychodzą. Podopieczni Macieja Huzarskiego jako jedyni w lidze nie przegrali na własnym boisku odnosząc przy tym 10 zwycięstw i notując 3 remisy, a także mogą się pochwalić najmniejszą ilością straconych bramek u siebie (6) i w lidze (16).

resovia_karpatyZespół z Krosna to aktualny lider mając na swoim koncie 63 oczka. Na ten bilans złożyło się 20 zwycięstw 3 remisy i 4 porażki. W ostatniej kolejce podopieczni Szymona Szydełko zremisowali na własnym boisku z Tomasovią 0-0. Na przestrzeni ostatnich kilku lat oba zespoły mierzyły się ze sobą trzykrotnie. W ubiegłym sezonie w Rzeszowie padł remis 1-1 po bramkach Sebastiana Fedana i Pawła Jarząba. Natomiast w Krośnie dwukrotnie górą byli piłkarze z miasta szkła wygrywając dwa razy w stosunku 2-1. W zespole Karpat występuje trzech ex-resoviaków: Dariusz Kantor, Bartosz Madeja i Kamil Walaszczyk.

Mecz zostanie rozegrany w Rzeszowie na stadionie Resovii przy ul. Wyspiańskiego 22, w sobotę 2 maja o godz. 17:00. Bilety w ograniczonej liczbie cenie 5 zł ulgowy oraz 8 zł normalny, na to spotkanie tak jak i na każde inne obowiązują karnety. Kolejne piłkarskie zawody w tym roku poprowadzi Konrad Gąsiorowski z Białej Podlaskiej. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na to spotkanie i wspieranie Pasiaków gorącym dopingiem!

Przypominamy także o zapoznaniu się z treścią komunikatu dotyczącego zmian organizacyjnych. Komunikat dostępny po kliknięciu tutaj!

źródło: cwks-resovia.pl

30-04-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)