REKLAMA

CWKS RESOVIA: „Fedi i Mołdi wracajcie do zdrowia!”

RZESZÓW / PODKARPACIE. W ostatnich dniach w drużynie Resovii nie brakuje kontuzji… Najmłodsi zawodnicy pierwszej drużyny udzielili wsparcia kontuzjowanym!

Górny rząd: Daniel, Bieniasz, Pyrdek, Konefał, Pałys, Róg | Dolny rząd: K. Kmiotek, Gąsior, Skuba, Tomczyk

Górny rząd: Daniel, Bieniasz, Pyrdek, Konefał, Pałys, Róg | Dolny rząd: K. Kmiotek, Gąsior, Skuba, Tomczyk

Kontuzje niestety nie omijają podopiecznych Macieja Huzarskiego. Nadal wyłączony z treningów jest Sebastian Fedan, który 24 stycznia podczas gry wewnętrznej z juniorami doznał nietypowej kontuzji (uraz cewki moczowej) i jego absencja może sięgnąć nawet dwóch miesięcy. Jakby tego było mało podczas wtorkowego treningu kostkę skręcił 16-letni bramkarz Pasiaków Krzysztof Raczek, a na mniejsze urazy wciąż narzekają Bartłomiej Makowski, Łukasz Sękowski i Piotr Szkolnik.

Najmłodsi zawodnicy Resovii, którzy na co dzień trenują z pierwszą drużyną przebywają obecnie z juniorami na obozie w czeskiej Pradze. Podczas jednego z rozgrywanych tam spotkań sparingowych przez juniorów, poważnej kontuzji nabawił się zawodnik pierwszej drużyny Adrian Mołdoch, który tym samym dołączył do niechlubnego grona kontuzjowanych… Napastnik Pasiaków doznał złamania obojczyka z przemieszczeniem i czeka go co najmniej 2 miesięczna przerwa w grze, a przez najbliższe 6 tygodni będzie musiał nosić protezę.

Kontuzjowanym zawodnikom szybkiego powrotu do zdrowia życzą najmłodsi trenujący z pierwszą drużyną Resoviacy! Dzielące ich kilometry (obóz w Pradze) nie eliminują z pamięci o DRUŻYNIE!  Powyższe zdjęcie przedstawia krótki przekaz dla wciąż kontuzjowanego Sebastiana Fedana i Adriana Mołdocha. Szybkiego powrotu do zdrowia życzymy także pozostałej kontuzjowanej czwórce.

źródło: cwks-resovia.pl

12-02-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

cwks-resovia-fedi-i-moldi-wracajcie-do-zdrowia