REKLAMA

Coraz więcej zniżek dla rodzin wielodzietnych w ramach akcji “Rodzina 3+”

RZESZÓW. W ramach akcji Rodzinka 3+ rodziny wielodzietne mogą ubiegać się o kartę uprawniająca do zniżek. Do tej pory były to zniżki głównie w instytucjach kulturalnych. Teraz ma być inaczej. 

rodzina3

 

ZDJ.: Urząd Miasta Rzeszowa

Program działa w Rzeszowie od jesieni 2013 roku. Do tej pory zniżki dla rodzin wielodzietnych były głównie związane z instytucjami kulturalnymi. Teraz rodziny wielodzietne mogą liczyć na prawie 30 firm, w których mogą skorzystać ze zniżek.

Są to m. in sklepy marki Deichmann-Obuwie, które zaoferowały 20% zniżki a także markety budowlane Castorama i Leroy Merlin, oferując 10 % zniżkę. Rodziny mogą także liczyć na 50% zniżkę na badania laboratoryjne w Medyku a także na 10% zniżki przy zleceniu na przyłączy wodociągów i kanalizacji. Do akcji przyłączyły się też inne firmy jak szkoły językowe, zakłady kosmetyczne, fotograficzne czy prywatne przedszkole.

Program obejmuje rodziny, które są zameldowane na terenie miasta Rzeszowa i mają troje lub więcej dzieci. Karty wydawane są bezpłatnie dla każdego członka rodziny.

Przy instytucjach zarządzanych przez Urząd Miasta Rzeszowa rodziny również mogą liczyć na zniżki oraz bezpłatne wejście do Galerii Fotografii Miasta Rzeszowa.

06-05-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

coraz-wiecej-znizek-dla-rodzin-wielodzietnych-w-ramach-akcji-rodzina-3