REKLAMA

Co z kursami MPK w Boże Ciało oraz powrót linii nr „4”, „20” i „54”

RZESZÓW. W czwartek (Boże Ciało)kursy  autobusów mogą być spóźnione. Dodatkowo, od tego dnia zostaną wznowione linie nr „4”, „20” i „54”.

mpk

 

Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie informuje Pasażerów, że:

–  w dniu 19 czerwca br. (Boże Ciało), ze względu na przemarsz procesji przy kościołach, mogą wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym oraz opóźnienia w kursowaniu autobusów,

– z dniem 19 czerwca br. (Boże Ciało), w związku z dopuszczeniem do ruchu kołowego jednej nitki wiaduktu na ul. Warszawskiej, przywraca się kursowanie ul. Warszawską autobusów linii nr „4”, „20” i „54”.

– w dniu 20 czerwca br. (piątek po Bożym Ciele) komunikacja miejska kursować będzie wg sobotniego rozkładu jazdy. Wyjątek dotyczyć będzie linii nr 53 która będzie mieć odrębny rozkład jazdy na dni 19 i 20 czerwca br. Linie nr 51 i 54 w tych dniach nie kursują.

Ponadto od 30 czerwca do 31 sierpnia br. trwać będzie okres wakacyjny, w którym nie realizuje się kursów oznaczonych w rozkładach jazdy literką „s” – kursuje tylko w dni nauki szkolnej.

17-06-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

co-z-kursami-mpk-w-boze-cialo-oraz-powrot-linii-nr-4-20-i-54