REKLAMA

Co dalej z żużlem w Rzeszowie? Decyzja w najbliższą środę

Do 19 grudnia PZM wydłużył czas na decyzję w sprawie startu żużlowego klubu Stali Rzeszów w Nice 1. Lidze Żużlowej. Według oświadczenia klubu, Prezydium ZG PZM otrzymał komplet dokumentów w piątek.

Przechwytywanie_47

Foto: Kacper Ciuba / Archiwum Rzeszów24.pl

Rzeszowska drużyna żużlowa do 13 grudnia mogła złożyć odwołanie od decyzji Zespołu do spraw Licencji. Prezes klubu skorzystał z tej możliwości w ostatni dzień. Włodarze „Żurawi” za taki stan rzeczy winią osobę odpowiedzialną za przygotowanie dokumentów, która ich zdaniem dopuściła się zaniedbań.

Stal Rzeszów anulowała sprzedaż karnetów w CH Plaza w wyniku braku zainteresowania biletami. 19 grudnia PZM wyda oficjalną informację odnośnie licencji dla drużyny.

Poniżej znajduje się pełna treść oświadczenia ze strony klubu, gdzie działacze klubu opisują zaistniałą sytuację:

Szanowni Kibice,

(…) 13 grudnia 2018 roku wysłaliśmy komplet dokumentów do Prezydium ZG PZM. Mamy nadzieję, że nasze odwołanie będzie skuteczne i otrzymamy niebawem licencję na sezon 2019, a tym samym każdy rzeszowski Kibic żużla będzie mógł już spać spokojnie.

Jesteśmy świadomi, że w obliczu ostatnich doniesień i licznych negatywnych artykułów na nasz temat, wszyscy Kibice Stali Rzeszów szczerze wątpią w skuteczność i uczciwość naszych działań, jednak prosimy o jeszcze trochę cierpliwości. Wierzymy, że jeśli uda nam się otrzymać licencję, to również uda nam się wyprostować sytuację Klubu, a jednocześnie oczyścić atmosferę wokół Stali Rzeszów i tym samym potwierdzić nasze dobre intencje i odzyskać wiarygodność. 

W związku z tym, iż sytuacja jest mocno napięta i w tym momencie nie ma zainteresowania zakupem karnetów, wstrzymujemy sprzedaż w CH Plaza do odwołania.

Po otrzymaniu decyzji z PZM niezwłocznie poinformujemy o niej Kibiców za pośrednictwem strony internetowej Klubu.

Z poważaniem 
Speedway Stal Rzeszów S.A.

 

15-12-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.