REKLAMA

City NGO podczas Cieszanów Rock Festiwal 2013

CIESZANÓW/PODKARPACIE Cieszanów Rock Festiwal to nie tylko znakomite koncerty to także dodatkowe atrakcje czekające na wszystkich uczestników. Strefa CITY NGO to interaktywna prezentacja osiągnięć i pomysłów nie tylko polskich organizacji pozarządowych.

Podczas Cieszanów Rock Festiwal będziecie mogli: uczestniczyć w przeróżnych warsztatach – od kulinarnych (wegańskie, wegetariańskie) przez rękodzielnicze (strefa ZRÓB TO Z NAMI, recykling, filc, rzeźba, malowanie ) po warsztaty interpersonalne (spotkania z animatorami, mentorami i trenerami), poznać i wesprzeć działania organizacji działających na rzecz ekologii (eko strefa –  prelekcje, filmy, dyskusje, warsztaty np. eko – kosmetyki), uczestniczyć w akcji „Nigdy Więcej” i „Razem przeciw rasizmowi”, uczestniczyć w wystawach i warsztatach twórców, w tym również niepełnosprawnych. W CITY NGO będzie działało również kino nocne. Codziennie od g. 1.00 w nocy do świtu wyświetlane będą filmy oraz organizowane będą spotkania z ich autorami, ludźmi posiadającymi nietypowe pasje, osobowościami.

Codziennie pojawiają się nowe pomysły na zaprezentowanie Wam kolejnych organizacji pozarządowych biorących udział w inicjatywie CITY NGO. Wszystkie te akcje można śledzić na facebookowym profilu w zakładce „Wydarzenia” – https://www.facebook.com/CityNgo

10-08-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

city-ngo-podczas-cieszanow-rock-festiwal-2013