REKLAMA

Ciężarówka Coca-Coli tym razem nie przyjedzie do Rzeszowa

RZESZÓW / PODKARPACIE. Rozstrzygnięto głosowanie, które wyłoniło trzy miasta, jakie znajdą się na świątecznej trasie ciężarówki Coca-Coli. Tym razem nie odwiedzi ona Rzeszowa.

Ciężarówka_Coca-Cola_1

Foto: materiały nadesłane

Od 1995 roku, kiedy to kultowe ciężarówki po raz pierwszy pojawiły się w reklamie Coca-Cola, wszyscy czekają na ten znak zapowiadający, że święta coraz bliżej. Nic więc dziwnego, że bogata w atrakcje trasa Coca-Cola, która od 2014 roku przenosi magię z ekranów telewizorów do wybranych polskich miast, budzi za każdym razem niezapomniane emocje i gromadzi tłumy.

Do Rzeszowa magiczna ciężarówka przyjeżdżała w latach 2014-2016 oraz w roku 2018. Wiemy już, że tym razem nie odwiedzi ona stolicy województwa podkarpackiego.

Coca-Cola zdecydowała się w pełni oddać tegoroczną trasę ciężarówek mieszkańcom polskich miast. Od 18 listopada do 1 grudnia na Facebooku Coca-Coli trwało głosowanie, w ramach którego wyłoniono 10 finalistów. Brodnica, Chorzele, Choszczno, Drawno, Iława, Kalisz Pomorski, Lublin, Międzychód, Sandomierz i Sławno rywalizowały o znalezienie się w trójce gwarantującej przyjazd ciężarówki.

6 grudnia, podczas specjalnej facebookowej transmisji na profilu Coca-Coli, wyłoniono trzy zwycięskie miasta. Zostały nimi: Chorzele (województwo mazowieckie), Iława (województwo warmińsko-mazurskie), Sandomierz (województwo świętokrzyskie). Świąteczny pojazd odwiedzi je tuż przed świętami, kolejno: 17, 19 i 21 grudnia.

 

 

Tak było przed rokiem na rzeszowskim Rynku, sprawdź!

 Wideo: Rzeszów24.pl

10-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

ciezarowka-coca-coli-tym-razem-nie-przyjedzie-do-rzeszowa-9131-00r2kc