REKLAMA

„Chodź do Mnie” czyli nowy singiel Agaty Sobocińskiej z przepięknym Rzeszowem w tle (VIDEO)

RZESZÓW / PODKARPACIE. „Chodź do Mnie” – wyjątkowy teledysk i nowy singiel Agaty Sobocińskiej. Rodząca się miłość to główny wątek ukazany w klipie artystki. Historia pary nastolatków włóczącej się wieczorową porą po ulicach Rzeszowa, w przepięknej scenerii klimatycznego deptaku, Parku nad Wisłokiem i Mostu Mazowieckiego, gdzie rodzą się uczucia.

 

Całość opowiedziana przez przepiękne dźwięki zróżnicowanego instrumentarium, od wiolonczeli po niesamowite solo saksofonu, podkreślona przez elegancki i tajemniczy klimat Filharmonii Podkarpackiej. „Chodź do Mnie” to magiczny klip pełen emocji do jednego z najbardziej osobistych utworów z płyty „Już na Zawsze”.

Oprócz stałego składu: Tomasz Biniek (gitara), Robert Zduńczyk (bas), Mirosław Browarny (perkusja) wokalistce towarzyszą również muzycy zaproszeni do współpracy: Grzegorz Stasiuk (fortepian) i Marcin Kajper (saksofon). To już czwarty teledysk artystki, a pierwszy, który powstał przy współpracy z Grupą Azoty. Wcześniejszy klip „Chwilo Trwaj” nakręcony został w malowniczej Barcelonie, który Agata zaprezentowała jako propozycję na zakończenie lata 2017. Agata Sobocińska to artystka, której utwory, tj. „Już na Zawsze” czy „Kolory” można usłyszeć na antenie ogólnopolskich rozgłośni radiowych. Kompozytorem utworu jest Tomasz Biniek, a autorką tekstu sama Agata.

 

materiały nadesłane


17-05-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)