REKLAMA

Chłopak z Rzeszowa w finale Top Model! (WIDEO)

|

Chłopak z Rzeszowa w finale Top Model! (WIDEO)

Hubert Gromadzki z Rzeszowa zakwalifikował się do finału “Top Model”. 21-latek powalczy wraz z 13 uczestnikami o wygraną w 7. edycji popularnego telewizyjnego programu.

Przechwytywanie_33

Foto: YouTube / kanał: TVN Fashion

Kocham chodzić po wybiegu i pozować przed obiektywem, są to różne czynności wyzwalające zupełnie inne uczucia. Na wybiegach czuję energię od ludzi, którzy na mnie patrzą – powiedział Hubert we wrześniowym wywiadzie dla naszego portalu.

21-latek z Rzeszowa ma 184 cm wzrostu i wymiary 98/75/92. Mieszka obecnie w Krakowie. Ma siedmioro rodzeństwa. Hubert od 6. roku życia gra na perkusji. Interesuje się też modelarstwem.

Co przyczyniło się do tego, że chłopak próbuje swoich sił w modzie? – Wszystko za sprawą mojej dziewczyny, która śledzi trendy i zaszczepiła we mnie zainteresowanie do tego świata – mówił dla naszego portalu Hubert.

Aby przybliżyć Huberta Gromadzkiego do wygranej w “Top Model”, można oddać na niego głos, wysyłając SMS o treści H pod numer 7326. Zwycięzca programu podpisze kontrakt z agencją Division. Otrzyma także 100 tysięcy złotych oraz znajdzie się na okładce magazynu Glamour.

W “Top Model” brała też udział Daria Dąbrowska z Sędziszowa Małopolskiego, o której pisaliśmy TUTAJ.

21-11-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

chlopak-z-rzeszowa-w-finale-top-model-wideo-8533-kc2