REKLAMA

Chciał ukraść pastę do zębów, zapłaci 500 zł mandatu

RZESZÓW / PODKARPACIE. Refleksem i czujnością wykazał się policjant z komisariatu w Śródmieściu. Będąc po służbie, zauważył biegnącego od strony sklepu mężczyznę. Za nim ze sklepu wybiegły pracownice krzycząc, że uciekający to złodziej. Policjant ujął go po krótkim pościgu i przekazał interweniującym kolegom. Okazało się, że mężczyzną ukradł pastę do zębów.

Do zdarzenia doszło w ubiegłą środę (12.07) około godz. 9, w rejonie ulicy Wyspiańskiego. Policjant z komisariatu w Śródmieściu, będąc poza służbą, wybierając pieniądze z bankomatu, zauważył mężczyznę, który wybiegł ze sklepu. Za nim wybiegły ekspedientki krzycząc, że to złodziej. Policjant od razu ruszył za uciekającym i ujął go przy ul. Reymonta.

O zdarzeniu funkcjonariusz poinformował dyżurnego rzeszowskiej komendy. Ekspedientki potwierdziły, że jest to sprawca kradzieży. Zatrzymany został przekazany policyjnemu patrolowi.

Funkcjonariusze ustalili, że jest to 23-letni mieszkaniec Leżajska. Okazało się, że mężczyzna ukradł … 10 pudełek past do zębów o wartości niespełna 80 złotych. Policjanci ukarali 23-latka za wykroczenie mandatem karnym w wysokości 500 złotych.

policja rzeszow

Zdjęcie poglądowe

Źródło: KMP Rzeszów

17-07-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

chcial-ukrasc-paste-do-zebow-zaplaci-500-zl-mandatu-00e8mc