REKLAMA

Chciał podjąć gotówkę skradzioną kartą

ŁAŃCUT. Policjanci z Łańcuta ustalili sprawcę kradzieży portfela z dokumentami oraz CB radia. Do przestępstwa doszło końcem marca w Rakszawie. Wśród skradzionych dokumentów była karta bankomatowa, przy pomocy której sprawca usiłował wybrać pieniądze z konta pokrzywdzonego.

policja łańcut
25 marca br. w łańcuckiej komendzie zostało przyjęte zgłoszenie o kradzieży mienia. Pokrzywdzony, mieszkaniec Rakszawy, zawiadomił, że z samochodu stojącego na działce skradziono mu portfel z dokumentami i CB radio.
Policjanci wyjaśniając sprawę kradzieży ustalili, że po kradzieży sprawca wykorzystując kartę bankomatową, będącą wśród utraconych dokumentów, usiłował podjąć gotówkę z konta pokrzywdzonego. Dalsze postępowanie w tej sprawie doprowadziło do ustalenia tożsamości sprawcy, którym okazał się mieszkaniec tej samej miejscowości. Mężczyźnie postawiono już zarzuty, a o wymiarze kary zadecyduje sąd.
źródło: KPP Łańcut
08-04-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

chcial-podjac-gotowke-skradziona-karta