REKLAMA

Charytatywny SuperOes WOŚP w niedzielę w Rzeszowie!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Automobilklub Rzeszowski wesprze odbywający się w niedzielę 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W centrum miasta zostaną rozegrane zawody wyścigów i pokazy samochodów.

original_1531757160pixabay_drift

Foto: pixabay.com

W ramach 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 12 stycznia 2020 roku Automobilklub Rzeszowski, po raz kolejny wspólnie z ATV Polska, organizuje Rzeszowską Moto-Orkiestrę. W tym roku miejscem SuperOes’u oraz innych zaplanowanych atrakcji będzie Plac Farny i ulica Moniuszki w Rzeszowie.

Do udziału w SuperOes WOŚP Rzeszów 2020 zapraszamy wszystkich chętnych posiadaczy prawa jazdy. Zgłoszenia do imprezy przyjmowane będą do 12 stycznia, do godziny 9:00. Ilość miejsc ograniczona. Przejazdy odbywać się będą w godzinach od 11:00 do 14:00 – informuje Automobiklub Rzeszowski

To jednak nie koniec atrakcji. Przez cały czas trwania imprezy na Placu Farnym działać będzie strefa Moto Show. Na trasie poza uczestnikami SuperOes’u zobaczymy przejazdy pokazowe Show Car’ów, a osoby, które zdecydują się wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, będą mogły brać udział w przejazdach charytatywnych w roli pasażera.

Impreza na placu Farnym i ulicy Moniuszki potrwa od godziny 7:00 do 18:00. Zawodnicy Konkursowej Jazdy Samochodem będą rywalizować między godziną 11:00 a 14:00.

Źródło: Automobilklub Rzeszowski / informacja prasowa

11-01-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

charytatywny-superoes-wosp-w-niedziele-w-rzeszowie-9212-00r2kc