REKLAMA

Charytatywny Maraton Zumby w rzeszowskiej WSPiA!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Sześciu instruktorów, ponad trzy godziny tańca, gorące rytmy i szczytny cel to najkrótszy opis zbliżającego się Charytatywnego Maratonu Zumby w WSPiA Rzeszowskiej Szkole Wyższej. Uczestnicy Maratonu, wykupując specjalne cegiełki, wesprą Fundację Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci. Impreza organizowana przez Samorząd Studentów oraz AZS WSPiA jest częścią tygodnia mikołajkowego dla podopiecznych Hospicjum.

pexels-photo-863977

Foto: pexels.com

Charytatywny Maraton Zumby a rzecz Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci odbędzie się w najbliższą sobotę 14 grudnia 2019 roku Impreza rozpocznie się punktualnie o godzinie 16:00. Aby zatańczyć razem z zaproszonymi trenerami, wystarczy pojawić się w hali sportowej WSPiA (budynek C) godzinę wcześniej i przy rejestracji wykupić specjalną cegiełki o wartości 10 złotych. Wszystkie zebrane w ten sposób pieniądze przekazane zostaną dla podopiecznych Hospicjum dla dzieci w Rzeszowie.

Charytatywny Maraton Zumby w WSPiA to propozycja da wszystkich osób, które prowadza aktywny tryb życia. W wydarzeniu mogą uczestniczyć jednak także osoby, które mają mniejszy kontakt z tą dyscypliną sportową. Maraton to idealna okazja, by spalić trochę kalorii w doborowym towarzystwie, a przy okazji wesprzeć szczytny cel.

Imprezę organizowaną przez Samorząd Studencki oraz Klub Uczelniany AZS WSPiA poprowadzą najlepsi rzeszowscy instruktorzy Zumby. W hali sportowej pojawią się: Arkadiusz Błyskal, Karolina Kamińska, Edyta Kwiatek, Paulinka Laska, Rafał Pirowski oraz Monika Świder. Każdy instruktor oraz partnerzy akcji przygotowali ciekawe upominki, które będą rozdawane podczas imprezy.

Charytatywny Maraton Zumby w WSPiA Rzeszowskiej Szkole Wyższej odbędzie się w najbliższą sobotę 14 grudnia 2019 r. Początek imprezy zaplanowano na godzinę 16:00, koniec przewidywany jest około 19:00. Maraton odbędzie się w kampusie WSPiA w hali sportowej na pierwszym piętrze budynku C.

Szczegóły dotyczące maratonu można znaleźć na stronie: https://www.facebook.com/events/430791427615927/

tv_fb_mokołaj_Obszar roboczy 1 kopia 2

Foto: materiały nadesłane

Sobotni Charytatywny Maraton Zumby to ostatni element całego Tygodnia Mikołajkowego WSPiA dla Hospicjum. W ramach wydarzenia Samorząd Studenci oraz Klub Uczelniany AZS zorganizował Charytatywny turniej FIFA, który odbył się w niedzielę 8 grudnia 2019 r. W czwartek zorganizowane zostały Mikołajki w WSPiA. Przez cały dzień studenci mogli wziąć udział w Turnieju Futsalu, Ping-Ponga i gry w Piłkarzyki oraz skorzystać z porad specjalistów w Studiu Wizażu. Podczas wszystkich wydarzeń studenci zbierali pieniądze na rzecz Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla dzieci.

Źródło: materiały nadesłane

14-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

charytatywny-maraton-zumby-w-rzeszowskiej-wspia-5773-00r2kc