REKLAMA

Charytatywne akcje Nocnej Jazdy Samochodem Bez Celu – Rzeszów

RZESZÓW / PODKARPACIE. Nocna Jazda Samochodem Bez Celu obchodzi w tę sobotę swoje czwarte urodziny. Z tej okazji organizuje zbiórkę na rzecz domu dziecka w Strzyżowie. 8 grudnia kierowcy będą gromadzili dary dla zwierzaków ze schroniska “Kundelek”. To drugi etap tegorocznej akcji dla “Kundelka”, która jest podzielona na trzy części.

abstract-219915_960_720

Foto: Pixabay.com

Nocna Jazda Samochodem Bez Celu – Rzeszów działa już przez 4 lata. W sobotę obchodzi swoje urodziny i wraz z krośnieńską grupą szykuje w tym dniu zbiórkę dla domu dziecka w Strzyżowie.

Organizatorzy w zeszłą sobotę rozpoczęli zbiórkę na rzecz zwierzaków ze schroniska “Kundelek”. 8 grudnia odbędzie się jej druga część. Kierowcy spotkają się o godzinie 21:00 na parkingu Unimetu przy ulicy Okulickiego. Planowany jest jeszcze trzeci etap zbiórki, po którym dary trafią do schroniska. “Kundelek” otrzyma m.in. karmę, smycze, obroże, posłania, czy miski dla zwierząt.

 

01-12-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.