REKLAMA

Charytatywna zbiórka dla Leosia, synka zmarłej w łańcuckim szpitalu 27-latki!

RZESZÓW, REGION / PODKARPACIE. Ruszyła charytatywna zbiórka na rzecz Leosia, synka 27-letniej Emilii, która w piątek (20 marca br.) zmarła w szpitalu w Łańcucie. Młoda kobieta była zarażona koronawirusem, a za bezpośrednią przyczynę jej śmierci uznano sepsę, która pojawiła się tuż po urodzeniu Leosia.

Leoś

Foto: zrzutka.pl

Na portalu zrzutka.pl trwa charytatywna zbiórka pieniędzy dla małego Leosia, który przed dwoma tygodniami urodził się w szpitalu w Nisku. W wyniku zakażenia sepsą i wykrytego wcześniej koronawirusa, 27-latka zmarła.

Zbiórkę pieniędzy dla Leosia organizuje adwokat Monika Mazur-Widomska wraz z adwokatem Piotrem Widomskim. Zmarła 27-letnia mama chłopca była aplikantką adwokacką (ORA Rzeszów). – […] była bardzo zaangażowana w swoją pracę, była sumienna, przyjazna, pomocna. Ciężko pogodzić się z tak nagłą stratą tej niesamowitej osoby. Jestem dumna, że mogłam być jej patronem i przyjaciółką… – wspomina w opisie zbiórki Monika Mazur-Widomska.

Nic nie jest w stanie zwrócić Leosiowi mamy, ale jestem przekonana, że zebrane pieniądze ułatwią mu i jego tacie stawienie czoła problemom dnia codziennego. Bardzo proszę o pomoc w tych bardzo trudnych dla ojca i dziecka chwilach – apeluje adwokat Mazur-Widomska.

Wsparcia Leosiowi można udzielić TUTAJ.

Źródło: red., zrzutka.pl

22-03-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

charytatywna-zbiorka-dla-leosia-synka-zmarlej-w-lancuckim-szpitalu-27-latki-8156-00r2kc