REKLAMA

Cezary Żak i Artur Barciś wystąpią w Rzeszowie

RZESZÓW / PODKARPACIE. Już 5 lutego rzeszowianie będą mogli zobaczyć na scenie jeden z najsłynniejszych polskich duetów aktorskich. W komedii “Dziwna Para” wystąpią Cezary Żak i Artur Barciś.

f

Spektakl o dwóch przyjaciołach w roli głównej: niepoprawnym pasjonacie dziennikarstwa sportowego i hipochondrycznym pedancie powinien rozbawić widzów do łez. Oprócz Żaka i Barcisia na scenie Filharmonii Podkarpackiej zobaczymy również Katarzynę Żak, Violę Arlak, Wojciecha Wysockiego i Witolda Wielińskiego.

Reżyserem jest Wojciech Adamczyk. Za scenografię odpowiada Wojciech Stefaniak. Tłumaczenia z j. angielskiego dokonał Henryk Krzeczkowski.

Spektakl odbędzie się w dwóch turach – 5 lutego o godz. 16:00 o 19:00. Bilety będą kosztować 90 i 99 zł w przedsprzedaży do 31 stycznia. Można je kupić w kasie Filharmonii, biurze edma.art, trasie podziemnej (Rynek) oraz w internecie na www.teatralne.info, www.kupbilecik.pl i www.biletyna.pl.

(az)

07-01-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

cezary-zak-i-artur-barcis-wystapia-w-rzeszowie