REKLAMA

CBA w akcji. Podkarpacki biznesmen z zarzutami! Korzyścią majątkową był… remont domku letniskowego

PODKARPACIE. Dwie osoby usłyszały zarzuty korupcyjne w związku z postępowaniem prowadzonym przez Prokuraturę Apelacyjną w Łodzi i CBA.

Była dyrektor Okręgowego Szpitala Kolejowego SP ZOZ w Lublinie i prezes zarządu jednej z podkarpackich spółek usłyszeli zarzuty korupcyjne w związku z postępowaniem prowadzonym przez Centralne Biuro Antykorupcyjne (CBA). Postępowanie zostało wszczęte przez Prokuraturę Apelacyjną w Łodzi w oparciu o materiały zgromadzone przez agentów CBA.

Wszystko wskazuje na to, że kobieta, która w 2012 roku była dyrektorem szpitala przyjęła korzyść majątkową w postaci wykończenia i docieplenia domku letniskowego od prezesa zarządu podkarpackiej firmy wykonujące roboty budowlane na rzecz szpitala – informuje Jacek Dobrzański, rzecznik prasowy CBA.

W Prokuraturze Apelacyjnej usłyszeli zarzuty korupcyjne, tj. odpowiednio wręczenia i przyjęcia korzyści majątkowej. Grozi im od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności.

Jacek Dobrzański rzecznik prasowy CBA Fot. CBA

Jacek Dobrzański rzecznik prasowy CBA Fot. CBA

Źródło: CBA

02-04-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

cba-w-akcji-podkarpacki-biznesmen-z-zarzutami