REKLAMA

Były piłkarz Siarki Tarnobrzeg miał poważny wypadek. Potrzebna pomoc!

Były pilkarz Siarki Tarnobrzeg, Karol Hodowany potrzebuje naszej pomocy. 24-latek ucierpiał w poważnym wypadku samochodowym. Na portalu zrzutka.pl trwa charytatywna zbiórka pieniędzy na rzecz byłego zawodnika “Siarkowców”.

wypadek-karol

Foto: screenshot / zrzutka.pl

Trwa zbiórka pieniędzy, które będą przeznaczone na pomoc byłemu piłkarzowi Siarki Tarnobrzeg, Karolowi Hodowanemu w powrocie do zdrowia. 24-latek potrzebuje pieniędzy na rehabilitację.

Nasz przyjaciel, wspaniały człowiek i kolega z piłkarskiej szatni, Karol uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu. W drodze do domu wpadł w poślizg i uderzył w drzewo, przez co doznał dotkliwych obrażeń. Ucierpiały w znacznym stopniu jego nogi i choć uszkodzenia ciała są duże, to i tak wielkim szczęściem jest to, że jest z nami, żyje i walczy o powrót do zdrowia. Wspólnymi siłami możemy przywrócić mu pełną sprawność. Leczenie i rehabilitacja w tak skomplikowanych przypadkach nie tylko wymaga wiele wytrwałości, ale też jest bardzo kosztowna, a szacowane koszty przekraczają możliwości rodziny – mówią znajomi piłkarza, którzy stworzyli charytatywną zbiórkę.

Dla Karola sprawne nogi od zawsze były niezbędne do codziennej walki na piłkarskich boiskach. Nie tylko jako kolega z zespołu, ale też w codziennym życiu rodzinnym i z przyjaciółmi jest zawsze serdecznym człowiekiem gotowym pomóc w każdej sytuacji. Teraz czas na nas! Razem możemy sprawić, że Karol wróci do pełnej sprawności. Każda pomoc przybliży nas do celu, jakim jest sfinansowanie kosztownego leczenia i rehabilitacji. Prosimy o Wasze wsparcie – apelują organizatorzy zbiórki.

Wpłat na rzecz Karola Hodowanego można dokonywać na stronie: https://zrzutka.pl/b83gw2

22-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

byly-pilkarz-siarki-tarnobrzeg-mial-powazny-wypadek-liczy-sie-kazda-pomoc-1228-00r2kc