REKLAMA

Był poszukiwany listem gończym. Ukrywał się w przyczepie kempingowej w…damskiej sukience

RZESZÓW. 35-letni mieszkaniec Rzeszowa został zatrzymany przez Policję. Włamał się do przyczepy kempingowej, w której się ukrywał. Znaleziono go leżącego, nietrzeźwego, ubranego w damską sukienkę. 

policja-rzeszów5

Jak podaje Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie, w sobotę w nocy policjanci z komisariatu na Nowym Mieście interweniowali na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych przy ulicy Ciepłowniczej. Na miejscu zgłaszający wskazał swoją przyczepę kempingową, do której ktoś miał się włamać. W środku policjanci znaleźli śpiącego, nietrzeźwego mężczyznę, ubranego w … damską sukienkę.

Okazał się nim 35-letni mieszkaniec Rzeszowa. Mężczyzna został zatrzymany. Badanie wykazało w jego organizmie niemal 2 promile alkoholu. Po sprawdzeniu okazało się, że jest on poszukiwany listem gończym przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi – Południe. Mężczyzna poszukiwany był do odbycia kary pozbawienia wolności w związku z oszustwem. Jak wstępnie ustalili policjanci, mężczyzna od czterech dni  ukrywał się w przyczepie.

Funkcjonariusze  wyjaśniają teraz okoliczności  włamania i kradzieży przedmiotów znajdujących się w przyczepie. Za włamanie grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Po zakończeniu czynności, zatrzymany zostanie przewieziony do zakładu karnego celem odbycia kary.

25-08-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

byl-poszukiwany-listem-gonczym-ukrywal-sie-w-przyczepie-kempingowej-w-damskiej-sukience