REKLAMA

Był poszukiwany listem gończym, rozpoznał go policjant po służbie

RZESZÓW. Policjant wydziału kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie rozpoznał mężczyznę poszukiwanego listem gończym. Poszukiwanego ujęto w okolicach Dworca PKS. 

policja-rzeszów5 (1)

Jak podaje Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie, policjant wydziału kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, który zajmuje się poszukiwaniami osób, wracając po służbie, na ulicy Piłsudskiego zauważył poszukiwanego przez rzeszowską Policję mężczyznę. Funkcjonariusz poinformował o tym fakcie dyżurnego jednostki, i mimo że był już po służbie, poszedł za poszukiwanym w kierunku dworca. Na dworcu PKS, wspólnie z patrolem policjantów z oddziałów prewencji, zatrzymał mężczyznę.

 

56-letni mieszkaniec Rzeszowa, od lipca br. poszukiwany był przez policjantów wydziału kryminalnego rzeszowskiej komendy  w celu odbycia kary pozbawienia wolności na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu skąd został przekonwojowany do zakładu karnego w Rzeszowie.

07-10-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

byl-poszukiwany-listem-gonczym-rozpoznal-go-policjant-po-sluzbie-ap007