REKLAMA

Był poszukiwany czterema listami gończymi. Został zatrzymany

RZESZÓW. Zatrzymano mężczyznę, który był poszukiwany czterema listami gończymi. Próbował wejść do mieszkania byłej znajomej, które poinformowała Policję. 

policja-rzeszów5

Jak podaje Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie, policjanci z komisariatu w Śródmieściu zatrzymali mężczyznę poszukiwanego czterema listami gończymi. Funkcjonariusze interweniowali gdy zostali zawiadomieni przez kobietę, że były znajomy chce wejść do jej mieszkania. Skierowani na miejsce policjanci nie zastali już intruza.

W wyniku podjętych czynności zlokalizowali jego samochód zaparkowany przy sąsiedniej ulicy. Chwilę później zjawił się poszukiwany mężczyzna. Na widok policjantów próbował uciekać, ale po krótkim pościgu został zatrzymany. Wynik legitymowania wskazywał, że mężczyzna jest „czysty”. Jednak jego nerwowe zachowanie oraz próba ucieczki wzbudziły czujność policjantów.

Po kilkukrotnym rozpytaniu mężczyzna przyznał, że podał dane osobowe swojego brata. Gdy policjanci sprawdzili właściwe personalia 25-latka okazało się, że jest on od roku poszukiwany na podstawie czterech listów gończych.

W związku z tym mężczyzna został zatrzymany. Policyjnym konwojem zostanie przewieziony do najbliższego zakładu karnego.

ap

17-09-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

byl-poszukiwany-czterema-listami-gonczymi-zostal-zatrzymany