REKLAMA

Burmistrz Jarosławia przebywa na dobrowolnej kwarantannie!

JAROSŁAW / PODKARPACIE. Burmistrz Jarosławia Waldemar Paluch postanowił dla dobra mieszkańców poddać się dobrowolnej kwarantannie domowej. Chociaż czuje się dobrze i nie zauważa u siebie objawów koronawirusa, pozostaje w domu, ponieważ niedawno przebywał z Norwegii.

41824780_2472640609629173_5471153302714449920_n
Foto: Facebook / Waldemar Paluch, @BWPaluch

[…] w ostatnich dniach przebywałem z wizytą studyjną w Norwegii, razem z 14-stoma burmistrzami i prezydentami innych miast, aby starać się o pozyskanie środków finansowych na rozwój naszych Małych Ojczyzn. Nie miałem wprawdzie kontaktów z osobami zarażonymi koronawirusem, nie występują u mnie żadne objawy tej choroby, nie byłem w kraju, który jest na liście szczególnie zagrożonych i ogólnie czuję się dobrze, niemniej jednak podjąłem decyzję, że dla bezpieczeństwa moich współpracowników dobrowolnie poddam się domowej kwarantannie i zgodnie z zaleceniami sanepidu będę pracować zdalnie. Proszę Państwa o rozwagę, wyrozumiałość, wzajemną życzliwość i zachowanie spokoju w tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji. Życzę nam wszystkim dużo zdrowia, optymizmu i wytrwałości – czytamy na facebookowej stronie burmistrza Jarosławia Waldemara Palucha.

Ze względu na odbywanie dobrowolnej kwarantanny, burmistrz Jarosławia wziął w piątek (13 marca br.) udział w telekonferencji, aby skoordynować działania podległych mu służb i jednostek w związku z koniecznością zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa COVID-19.

Źródło: Facebook / Waldemar Paluch, @BWPaluch

17-03-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

burmistrz-jaroslawia-przebywa-na-dobrowolnej-kwarantannie-4820-00r2kc