REKLAMA

BSH w Rzeszowie poszukuje pracowników! Firma wzmacnia obszar badań i rozwoju

RZESZÓW / PODKARPACIE. Firma BSH w Rzeszowie, producent sprzętu gospodarstwa domowego  znanych marek, jak Bosch i Siemens, wzmacnia obszar R&D dla drobnego AGD. Firma poszukuje do pracy inżynierów i konstruktorów do Działu Badań i Rozwoju (R&D).

BSH_Rzeszów_2

Foto: materiały nadesłane

BSH dynamicznie rozwija obszar badań i rozwoju R&D dla drobnego AGD. W związku z tym BSH poszukuje nowych pracowników do działu. Zatrudnienie znajdą między innymi doświadczeni konstruktorzy oraz inżynierowie. Ponadto, firma umożliwia rozwój również młodym specjalistom, którzy stawiają pierwsze kroki na rynku pracy i pragną podjąć płatny staż w dużej, międzynarodowej firmie.

Obszar badań i rozwoju R&D jest jednym z kluczowych w niemal każdej firmie produkcyjnej. Rozwój tego działu stanowi potwierdzenie dynamicznego rozwoju firmy oraz wysokich kompetencji polskich inżynierów. To właśnie w tym obszarze ma miejsce budowanie oraz ulepszanie prototypów nowych urządzeń. Ponadto, opracowywane i rozwijane są metody badawcze oraz przygotowywanie i wykonywanie testów małego AGD – informuje Dariusz Bogacz z BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego.

BSH stwarza nowe możliwości rozwoju zawodowego również w innych obszarach. Firma oferuje wolne miejsca pracy również w Dziale Technologii i Controllingu. Oddział BSH w Rzeszowie to nie tylko obszar R&D, ale także fabryka małego AGD zlokalizowana w Rogoźnicy. Fabryka już od lat słynie z produkcji sprzętów gospodarstwa domowego.

Obecnie w podrzeszowskiej fabryce produkowane są między innymi odkurzacze marki Bosch oraz najnowsze ekspresy do kawy Tassimo. Fabryka jest jednym z kluczowych zakładów produkcyjnych małego AGD w Grupie BSH.

Osoby zainteresowane pracą mogą złożyć swoje aplikacje za pośrednictwem strony: www.karierabsh.pl

Źródło: materiały nadesłane

06-03-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

bsh-w-rzeszowie-poszukuje-pracownikow-firma-wzmacnia-obszar-badan-i-rozwoju-4929-00r2kc