REKLAMA

Brutalne zabójstwo w Rzeszowie! Syn zabił matkę żelazkiem?

RZESZÓW / PODKARPACIE. Podczas awantury 82-letnia kobieta została kilkukrotnie uderzona w głowę, w wyniku odniesionych obrażeń zmarła. Funkcjonariusze zatrzymali 50-letniego syna kobiety. Na miejscu pod nadzorem prokuratora z pracowała policyjna ekipa dochodzeniowo-śledcza.

303-168342_4

Foto: Policja.pl

O zdarzeniu policjanci zostali zawiadomieni we wtorek około godziny 13:00 przez centrum powiadamiania ratunkowego. Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że w jednym z domów przy ulicy Sikorskiego, najprawdopodobniej podczas awantury, syn uderzył w głowę 82-letnią matkę. Podjęta przez zespół ratownictwa medycznego reanimacja okazała się bezskuteczna i lekarz stwierdził śmierć kobiety.

Po zdarzeniu 50-letni syn kobiety dokonał samookaleczenia i z obrażeniami został przewieziony do szpitala. Mężczyzna w dalszym ciągu przebywa w szpitalu na leczeniu, co uniemożliwia wykonanie z nim czynności procesowych.

Na miejscu pracująca pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie policyjna ekipa dochodzeniowo-śledcza zabezpieczyła ślady niezbędne do ustalenia szczegółowego przebiegu i okoliczności zdarzenia.

Śledztwo w sprawie wszczęła Prokuratura Rejonowa w Rzeszowie. Zarzucany 50-latkowi czyn zagrożony jest karą nie krótszą niż 8 lat pozbawienia wolności, karą 25 lat pozbawienia wolności lub karą dożywotniego pozbawienia wolności.

Źródło: Podkarpacka Policja

04-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

brutalne-zabojstwo-w-rzeszowie-syn-zabil-matke-zelazkiem-8377-00r2kc